Beholder.IO

Inteligentna Platforma dla Bezprzewodowego Zdalnego Monitorowania Budowy

Przedstawiamy Beholder.IO

Proponujemy najnowocześniejsze i najbardziej efektywne rozwiązanie dotyczące bezpieczeństwa nie tylko pracowników ale także całego procesu budowlanego. Naszym celem jest dostarczanie wartości biznesowej dla klienta, a nie tworzenie rozwiązania, usługi czy produktu. Te drugie to tylko rezultat naszej pracy.

Żadna inwestycja budowlana nigdy dotąd nie była tak łatwa do monitorowania. W każdej chwili możesz sprawdzić, co dzieje się na placu budowy. Podejmij decyzje, reaguj niezależnie od tego, gdzie jesteś. Jedno kliknięcie dzieli Cię od szczegółowych informacji budowy.

Beholder.IO – stworzony z pasji budowania

Beholder.IO to innowacyjne oprogramowanie służące do monitorowania parametrów konstrukcji i procesów zachodzących na placu budowy. Do pozyskiwania szczegółowych danych wykorzystujemy inteligentne sensory przekazujące informacje bezprzewodowo nawet w najtrudniejszych warunkach. Beholder.IO inteligentnie analizuje teren budowy i informuje, gdy wydarzy się coś niespodziewanego, na przykład gdy ktoś z pracowników upadnie, na teren budowy zostanie dostarczone mniej materiału niż było w planie, gdy pod osłoną nocy pojawi się na terenie nieproszony gość lub wilgotność niepokojąco spadnie, by zapewnić optymalne tężenie betonu.

Sensory zbierają szczegółowe informacje dotyczące przydanych parametrów, wśród nich są choćby temperatura, stężenie CO2, wilgotność, poziom hałasu i mogą być dowolnie konfigurowane w zależności od potrzeb konkretnej budowy.

Beholder.IO podpowiada w kluczowych momentach, dzięki czemu podejmowanie ważnych decyzji jest dużo prostsze. Dzięki inteligentnej analizie gromadzonych danych system sugeruje gotowe rozwiązania, daje możliwość przeanalizowania scenariusza prowadzonych prac i wyeliminowania ryzyka.

Inteligentne Sensory

„Wspaniałe konstrukcje zasługują na najlepszą technologię”

Mobilne zestawy inteligentnych sensorów oferują idealne rozwiązanie w bezprzewodowym zbieraniu szczegółowych danych dotyczących procesów zachodzących na budowie wśród nich są choćby temperatura, stężenie CO2, wilgotność, poziomu hałasu. To jakie dane potrzebujesz monitorować zależy wyłączni od Ciebie!

Rozpoznanie Obiektów i Zdarzeń

„Monitoring to mało powiedziane!”

Z każdego miejsca na świecie możesz podglądać postęp prac dzięki transmisjom LIVE w wysokiej rozdzielczości. Beholder.IO inteligentnie analizuje teren budowy i poinformuje Cię, gdy wydarzy się coś niespodziewanego.

Bezpieczeństwo Inwestycji

„Podejmuj decyzje, reaguj niezależnie od tego, gdzie jesteś”

Usprawniamy efektywność pracy dzięki sprawnej, niezaburzonej komunikacji. Dokładne monitorowanie placu budowy ogranicza ryzyko zaistnienia niespodziewanych problemów. W razie ich wystąpienia pomaga szybkiej i właściwej zareagować w sytuacji kryzysowej.

Raport podwykonawców dotyczący ich pracy nie jest już jedynym źródłem informacji. To Twój plac budowy, dzięki Beholder.IO nigdy nie stracisz poczucia kontroli nad żadnym procesem. Dzięki szczegółowym danym, do których masz dostęp w każdej chwili szybko zareagujesz, unikniesz opóźnień, właściwie rozdzielisz obowiązki, by zniwelować straty finansowe i maksymalnie zadbać o bezpieczeństwo.

Dokładne monitorowanie placu budowy ogranicza ryzyko zaistnienia niespodziewanych problemów. W razie ich wystąpienia pomaga szybciej i właściwej zareagować w sytuacji kryzysowej. Dzięki podglądowi miejsca kamerą 360 stopni nic nie umknie Twojej uwadze. A jeśli przymkniesz oko, bądź spokojny, Beholder.IO nigdy tego nie robi.

Inteligentnie analizuje teren budowy i poinformuje Cię, gdy wydarzy się coś niespodziewanego. Dostaniesz powiadomienie, gdy ktoś z pracowników upadnie, na teren budowy zostanie dostarczone mniej materiału niż było w planie, gdy pod osłoną nocy pojawi się na terenie nieproszony gość lub wilgotność niepokojąco spadnie, by zapewnić optymalne tężenie betonu.

Analiza Procesu Budowy

„Twój umysł to przestrzeń dla wielkich pomysłów, nie analizy problemów”

Dzięki złożonym analizom zbieranych przez Beholder.IO danych w każdej chwili masz zdalny dostęp do szczegółowych raportów, wykresów, informacji o zachowaniu lub przekroczeniu ustalonych norm. Wysyłanie ekipy w daleką drogę na miejsce budowy, by dokonała fachowych pomiarów i udokumentowała każdy etap budowy nie jest już konieczne. Dokładne dane są w zasięgu ręki w każdym momencie. Zawsze wtedy, gdy ich potrzebujesz.

Inteligencja konstrukcji

„Wielkie inwestycje wymagają wielkich decyzji”

Zbierając szczegółowe dane Beholder.IO sam zaproponuje Ci rozwiązania problemów, podpowie, w jakich warunkach najlepiej wykorzystać konkretne materiały, jak zaplanować pracę, ułożyć optymalny grafik dla wykonawców, które rozwiązania sprawdziły się poprzednio, a które warto zmodyfikować.

Beholder.IO to Twój osobisty doradca, który posiada wiedzę o każdym zakamarku budowy i doświadczenie w analizie sytuacji, które dały my wszystkie poprzednie konstrukcje.

Dlaczego warto?

Dokładne monitorowanie placu budowy daje poczucie bezpieczeństwa i możliwość szybkiej, właściwej reakcji w sytuacji kryzysowej. Koszty związane z dbaniem o BHP i zapobieganie nieszczęśliwym wypadkom zostaną zmniejszone.

  • Dzięki zdalnemu monitorowaniu i pomiarom niemalże w czasie rzeczywistym, minimalizujemy koszty wysyłania ludzi na odległe place budowy. Możliwość wzięcia na barki więcej projektów przy ograniczeniu kosztów ludzkich.
  • Dzięki inteligentnym powiadomieniom, możemy błyskawicznie poinformować kierownika budowy że dana strefa jest zbyt gorąca (np. pożar), zbyt zimna (np. przymrozek), zbyt mokra (np. zalanie wodą)
  • Dzięki zbieraniu i analizowaniu danych historycznych, możemy lepiej planować wykorzystanie zasobów na budowanie, maksymalizując dobór właściwych surowców dla konkretnych warunków środowiskowych, dzięki czemu zyskujemy więcej za mniej, zmniejszając ryzyko i koszty poprawek.

Zobacz wszystkie zalety Beholder.IO:

W czym jest lepszy od człowieka?

  • Beholder monitoruje jednocześnie wszystkie miejsca, w których rozmieszczone są sensory.
  • Dostarcza precyzyjnych informacji dotyczących stężenia CO2, wilgotności, temperatury, poziomu hałasu.
  • Natychmiastowe powiadamianie o przekroczeniu norm.
  • Rozpoznawanie kradzieży i oszustw na przykład dzięki ważeniu samochodów wwożących materiały na teren budowy lub wykorzystanie noktowizorów i czujników ruchu do obserwacji terenu nocą.
  • Nie tylko monitoruje, ale dokumentuje wszystkie procesy, dzięki czemu w każdej chwili dostępny jest szczegółowy raport ze stanu budowy.
  • Usprawniamy efektywność pracy dzięki sprawnej, niezaburzonej komunikacji.

Masz pytania? Napisz do nas

Stworzyliśmy Beholder.IO a Ty jako pierwszy możesz przekonać się, jak wiele zmienia on w branży budowlanej. Napisz do nas a my skontaktujemy się z Tobą i otrzymasz szczegółowe informacje o możliwości współpracy.

11 + 15 =