Firma BHP Group

O nas

Firma BHP przez wszystkie lata była zaangażowana w większość projektów budowlanych w Warszawie, które dziś stały się symbolami stolicy. W związku z wypracowaną renomą i jakością świadczonych usług poszedłem w ślady Ojca.. i tak w 2010 roku powstała nowa firma BHP.

Przekształciliśmy się w BHP Group Sp. z o.o., która kontynuuje sukcesy swojego mentora. Nadzory budowlane i outsourcing w zakresie służby BHP i PPOŻ to nasza branżowa specjalność. Działamy na terenie całej Europy w różnych warunkach i na wszelkiego rodzaju obiektach. Jako pierworodny syn Michał, postawiłem sobie jako priorytet ciągły rozwój i przełamywanie standardów. Dziś dzięki nowym technologiom wdrażamy usługi na miarę XXI Wieku. Między innymi inteligentną platformę dla bezprzewodowego zdalnego monitorowania budowy. Korzystamy z najnowszych systemów bezpieczeństwa związanych z pracami na wysokości, w pracach zagrożenia chemicznego, wydobywczego, przemysłowego, ale także gastronomicznego i administracyjno-biurowego.

Mamy wieloletnie doświadczenie i regularnie dbamy o bezpieczeństwo w branżach budownictwa kolejowego, budownictwa deweloperskiego, a także drogowego. Szczególnie dotyczy to nadzoru BHP przy pracach wykonawczych lub remontowych wiaduktów, estakad kolejowych, drogowych, tuneli, przejść podziemnych, kładek dla pieszych, a także mostów drogowych, kolejowych, wodnych.

Umiejętnie zaszczepiamy świadomość bezpieczeństwa wśród pracowników i pracodawców tak aby wzorową współpracą i komunikacją dbać o sukces całej inwestycji lub organizacji.

Michał Bogatek